Dobra niania Bielawa. W jakim wieku powinna być niania?

sty 11, 2018 przez

Dobra niania Bielawa. W jakim wieku powinna być niania?

Kiedy po raz pierwszy szukamy niani do naszego dziecka w głowie kłębią się tysiące myśli i wątpliwości. Jednym z pierwszych pytań, które sobie zadajemy, gdy potrzebna nam niania Bielawa, jest wiek kandydatki. Jaki jest ten najwłaściwszy?

Jaki wiek dla niani jest najlepszy?

Nie ma chyba jednej żelaznej zasady. Dla jednych lepsza będzie młoda studentka, kończąca właśnie studia pedagogiczne, inni będą preferować panią, która zdążyła już odchować własne dzieci i ma więcej czasu na emeryturze. Nie ma dobrej odpowiedzi. W każdym przypadku może się okazać, że nasza kandydatka albo właśnie skończyła studia i zakłada własną rodzinę, albo musi zająć się własnymi wnukami. Nie ma jednej zasady. Ważniejszą sprawą niż wiek osoby do opieki nad dzieckiem jest bez wątpienia jej kondycja fizyczna. Wszyscy wiemy, że dzieci są wulkanami energii. Dobra niania powinna być w stanie dotrzymać im kroku.

Dobra niania Bielawa

Niania musi być w pełni sił, najlepiej żeby nie miała nałogów oraz miała radosne usposobienie. Wszelkie złe emocje łatwo odbiją się na dziecku. Warto żeby była kreatywna i pełna energii, dzięki temu godziny spędzone z wychowankiem będą dla niego nieustanną przygodą i okazją do rozwoju i poszukiwania własnych pasji.