Najpopularniejsze wózki dla dzieci – wielofunkcyjne wózki dziecięce. Wózki retro dla dzieci

sie 11, 2017 przez

Najpopularniejsze wózki dla dzieci – wielofunkcyjne wózki dziecięce. Wózki retro dla dzieci

Wózek to jeden z najdroższych wydatków podczas kompletowania wyprawki dla noworodka. To jednocześnie jeden z najważniejszych akcesoriów, używany każdego dnia. Często jakość wózka i wygoda jego użytkowania decydują o komforcie nie tylko dziecka, ale też rodziców. Jaki wózek wybrać, aby jak najlepiej odpowiadał naszym potrzebom?

 

Pierwszym wózkiem dla malucha jest głęboki wózek z gondolą, który będzie odpowiedni dla dziecka przez około 6-8 miesięcy. Przy zakupie warto dowiedzieć się, czy wybrany model ma regulowane dno oraz pasy bezpieczeństwa, które na pewno z czasem okażą się bardzo przydatne.
Obecnie najpopularniejsze są wielofunkcyjne wózki dziecięce, czyli tzw. 2 w 1 – połączenie wózka głębokiego lub 3 w 1, w komplecie dodatkowo z fotelikiem samochodowym. To rozwiązanie nie tylko niezwykle wygodne, ale też bardzo korzystne finansowo. Przyjęło się nawet powiedzenie, ze wózek tego typu rośnie razem z dzieckiem. Jego podstawą jest stelaż, który pasuje zarówno do gondoli, jak również spacerówki oraz pierwszego fotelika.
Jeśli chodzi o wygląd wózków, na popularności zyskują wózki retro dla dzieci – są nowoczesne i wygodne, ale utrzymane w stylistyce retro.