Nie akceptujesz swojego życia? Odblokuj czakrę korony!

lut 17, 2020 przez

Nie akceptujesz swojego życia? Odblokuj czakrę korony!

Ludzie od wieków usiłują znaleźć pocieszenie w różnych gusłach, magicznych znakach, biżuteriach. Dzisiejsze czasy, które wyrażają się szybkością życia, masową liczbą rozwodów, kłopotów finansowych sprawiają, że ludzkość wierzy w znaki dające szanse na lepsze jutro. Jedni ukojenia szukają szukają w Bogu, drudzy natomiast skłaniają się ku magicznych amuletach, wisiorkach typu bransoletki 7 czakr mające zachować nas od złego. Prześledźmy jak wygląda jedna z czakr, która może dać Ci odpowiedź na Twoje problemy.

Czakra korony – zmień swoje życie

Czakra korony to jedna z 7 czakr, a w zasadzie ostatnią, która odpowiada za nasze samopoczucie. Położona jest w okolicach głowy. Uważa się, że ta czakra jest odpowiedzialna za łączność z Bóstwem, czymś co jest pozamaterialne, nienamacalne. Po czym poznać, że czakra korony jest zablokowana? A no po takich dolegliwościach jak depresja, bóle głowy, migreny, stany zapalne czy brak umiejętności skupienia się. Ponadto brak chęci oczyszczenia czakry wiąże się z takimi przyszłymi konsekwencjami jak chęć zastąpienia sobie zwykłych obowiązków przez rzucenie się w wir rozrywek. Pusta czakra może sprawić choroby jak epilepsja, Alzheimer czy myśli samobójcze. Można oczyścić czakrę poprzez post, który sprawi, że nasze życie będzie wypełniać harmonia.
Trzeba pamiętać, że czakra korony nie jest rzeczą łatwą do osiągnięcia, bo jej najwyższe stadium można osiągnąć dopiero po 40 roku życia, gdy zaczynamy się interesować naszym rozwojem duchowym, modlitwą oraz rzeczami pozaziemskimi. Jest to swego rodzaju oświecenie, które może przyjść dopiero po osiągnięciu pewnych doświadczeń, lecz jest to moment, w którym człowiek się jeszcze rozwija. Bardzo ważna jest medytacja, która będzie poszerzać nasze horyzonty myślowe. Również zastanawianie się nad sensem życia, obserwowaniem gwiazd jest dobrym elementem otwierania czakry.

Pamiętajmy, że aby osiągnąć pełną harmonię, ważne jest, by dbać o wszystkie czakry, lecz droga do tego jest bardzo daleka. Bransoletka 7 czakr jest jednym ze sposobów na zadbanie o swój rozwój duchowy.

 

Podobne

Tagi