Kompletujemy wyprawkę dla dziecka. Łóżka Warszawa – sklep z kołdrami do łóżeczek

sie 30, 2017 przez

Kompletujemy wyprawkę dla dziecka. Łóżka Warszawa – sklep z kołdrami do łóżeczek

Zbliżający się termin porodu oznacza konieczność skompletowania niezbędnych rzeczy i sprzętów, które będą potrzebne po pojawieniu się dziecka. O czym należy pamiętać?
Po pierwsze – rzeczy do spania, czyli wygodne, stabilne i bezpieczne łóżeczko wraz z elementami dodatkowymi. Tutaj ważna jest kołdra do łóżeczka, poduszka, pościel, kocyki. Po drugie, wózek. To zazwyczaj dość duży wydatek, jednak jest on używany praktycznie codziennie i decyduje o komforcie zarówno maluszka, jak i rodzica.

 

Warto zatem odpowiednio wcześnie odwiedzić sklep, albo nawet kilka i wybrać taki wózek, który w pełni będzie spełniał nasze oczekiwania. Najlepszy jest w tym przypadku sklep stacjonarny, w którym możemy dokładnie sprawdzić i przetestować sprzęt. W większych miastach, jak Warszawa, ale też w mniejszych miejscowościach, na pewno nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem sklepów, które specjalizują się w sprzedaży wózków. Kolejną sprawą są oczywiście ubranka dla dziecka – wszelkiego rodzaju body, koszulki, śpioszki itp. W wyprawce dla noworodka nie może też zabraknąć kosmetyków i artykułów higienicznych oraz rzeczy do kąpieli, czyli wanienki, odpowiednich ręczników czy termometru do sprawdzania temperatury wody. Osobną kategorią są rzeczy do karmienia – czyli butelki, smoczki, śliniaczki, podgrzewacz do butelek i szczotka do mycia butelek.