Losowania lotto – atrakcyjne gry

cze 6, 2017 przez

Losowania lotto – atrakcyjne gry

Wiele osób decydując się na wysłanie zakładu lotto wybiera tę grę, która oferuje największą wygraną pierwszego stopnia. Tymczasem jednak warto jest brać pod uwagę również to, czy dana gra jest łatwiejsza, czy trudniejsza, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo. Która z gier lotto jest warta uwagi pod tym względem?
W przypadku gier lotto najbardziej prawdopodobne jest trafienie pięciu liczb z czterdziestu dwóch. Taki zakres ma gra mini lotto. Obecnie wygrana pierwszego stopnia jest znacznie wyższa niż kiedyś. Dlatego też warto jest wziąć ją pod uwagę. Jeśli ktoś chce znacznie zwiększyć szansę trafienia, powinien zdecydować się na grę systemową.

 

W takim przypadku można wybrać nie pięć, ale nawet dwanaście liczb. Jednak taki zakład jest droższy, co może być jednak wynagrodzone, ponieważ grając systemowo w istocie zawiera się więcej niż jeden zakład.
W przypadku takiej gry jak mini lotto wyniki najczęściej sprawdza się następnego dnia po losowaniu, ponieważ wtedy wiadomo jest dokładnie, jaka wygrana została przypisana. Jednak można sprawdzić je również na stronie internetowej od razu po losowaniu lub po prostu obejrzeć jego przebieg.