Jak ubierać dzieci latem?

mar 23, 2021 przez

Jak ubierać dzieci latem?

Lato to pora roku, na którą większość z nas czeka z utęsknieniem. Wówczas wszystko rozkwita, a my i nasze dzieci możemy cieszyć się ciepłymi i długimi dniami. To doskonały czas nie tylko na długie spacery, ale również dziecięce zabawy na dworze lub wypady na plażę. To również okres, w którym w dziecięcej szafie miejsce grubych ubrań zastępują letnie, lżejsze i często bardzo kolorowe kreacje. Jak wówczas ubierać dzieci, by czuły się wygodnie, komfortowo i jednocześnie, by było im ciepło?

W przypadku większych dzieci z powodzeniem możemy postawić już na lżejsze ubrania. W przypadku dziewczynek idealnie sprawdzają się letnie sukienki, spódniczki oraz lekkie bluzeczki. Na chłodniejsze poranki lub wieczory warto dodać marynarkę lub cienką kurteczkę, która letnią porą roku powinna być wystarczająca. W przypadku chłopców idealnie sprawdzają się bermudy, koszulki polo lub koszule na krótki rękaw. Gdy danego dnia jest chłodniej to z powodzeniem możemy postawić na dłuższe ubrania, które powinny być zawsze dopasowane do temperatury. Tu warto postawić na swoją intuicję i doświadczenie.

Jak ubierać niemowlę latem?

Ubieranie noworodków i niemowląt latem może być dla rodziców większym wyzwaniem. Tak małe dzieci dopiero nabywają odporności i szybciej się wychładzają, więc latem warto postawić na body, bluzeczki, a często również na cienkie czapeczki, których głównym zadaniem będzie ochrona dziecka przed wiatrem i zabezpieczenie jego uszu. W chłodniejsze letnie dni nie obawiajmy się ubierania swetrów lub bluzek na długi rękaw. Pamiętajmy, że maluchy inaczej odczuwają ciepło, jednak nie możemy również przesadzać w drugą stronę.

Dziecięce ubrania na lato powinny być przede wszystkim przewiewne i wygodne. Takie aspekty gwarantują tylko wysokiej jakości produkty, które powstają z wyselekcjonowanych materiałów, w tym bezpiecznej dla dzieci bawełny. Inspirujące i wyjątkowe kreacje znajdziecie na stronie internetowej butiku dziecięcego https://jacadi.pl/. Najnowsze kolekcje od tej francuskiej marki to odpowiedź na zmieniające się potrzeby rodziców i ich dzieci, a letnie kreacje podbiją serca nawet najbardziej wymagających osób. To nie tylko wygodna i estetyczna, ale również bardzo prestiżowa odzież dziecięca.

Podobne

Tagi